×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Charmant Dynamo
Terug naar Dynamo
37 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo Lucas LRA00167
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00167
| Nettogewicht [kg] | 4,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 199,65
€ 167,71
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 235002402
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
235002402
| Nettogewicht [kg] | 4,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 292,98
€ 292,98
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 235003502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
235003502
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 324,80
€ 324,80
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 235010402
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
235010402
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0030 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 396,72
€ 396,72
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 138
PL15
F 032 110 138
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 178,78
€ 128,72
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken