×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Hijet Dynamo
Terug naar Dynamo
80 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo Stardax STX101269
Met riemschijf, 2 jaar garantie
STX101269
| Laadstroom [A] | 45 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,25 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 263,10
€ 107,87
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00344
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
LRB00344
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 324,28
€ 262,67
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00442
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRB00442
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 603,79
€ 483,03
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 217105402
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
217105402
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 492,94
€ 492,94
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 217114452
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
217114452
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 579,30
€ 579,30
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 217126402
Voor voertuigen met 12V boordspanning
217126402
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 715,98
€ 715,98
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 111048
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
111048
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 143,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 363,46
€ 145,38
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 111437
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
111437
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 165,50 |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 414,70
€ 157,59
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 113921
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
113921
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 159,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 337,71
€ 124,96
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS6036
STANDARD LINE
AS6036
| Buitendiameter 1 [mm] | 84,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 70,00 |
€ 93,10
€ 32,59
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Meat Doria 52221
52221
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | 2737572150 |
€ 28,89
€ 28,02
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5540183
B+,IG,L, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5540183
| Laadstroom [A] | 40 |
| Voor OE nummer | 2706087501000 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 164,66
€ 164,66
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Power Truck PTC-3132
Zonder riemschijf
PTC-3132
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
€ 319,75
€ 111,91
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00787
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL00787
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 300,81
€ 300,81
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01429
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
WAL01429
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 333,81
€ 333,81
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02282
Voor voertuigen met 12V boordspanning
WAL02282
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 354,75
€ 354,75
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken