×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Bluebird Dynamo
Terug naar Dynamo
84 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo DRI 227132702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
227132702
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 521,56
€ 521,56
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 227137722
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
227137722
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 72 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 654,37
€ 654,37
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS5008
STANDARD LINE
AS5008
| Buitendiameter 1 [mm] | 112,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 95,20 |
€ 123,77
€ 37,13
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARC5055
STANDARD LINE
ARC5055
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 94,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 62,87
€ 18,86
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390511530
Dubbele zwaaiarm, li 60, Met riemschijf
944390511530
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 60 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 552,97
€ 552,97
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390515060
Re 20, Dubbele zwaaiarm, Incl. vacuumpomp
944390515060
| Positie / graad | Re 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 452,55
€ 452,55
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Meat Doria 52043
E7NN10304AA
52043
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | E7NN10304AA |
€ 20,58
€ 18,53
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Meat Doria 52160
52160
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | 8942377290 |
€ 21,27
€ 19,14
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100643
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met riemschijf, Luchtgekoeld, 2 jaar garantie
STX100643
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 1.085,99
€ 445,26
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100745
Dubbeleriemschijf, 2 jaar garantie
STX100745
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijven | Dubbeleriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 703,65
€ 288,50
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100844
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
STX100844
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 516,84
€ 211,91
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX102077
Met riemschijf
STX102077
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 569,30
€ 233,42
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX102084
Met riemschijf, 2 jaar garantie
STX102084
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 440,48
€ 180,59
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01190
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01190
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 254,27
€ 254,27
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01629
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
WAL01629
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0006 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72, 67 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 184,69
€ 184,69
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01740
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-S Plug 7
WAL01740
| Nettogewicht [kg] | 5,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 B+ |
| L-S Plug 7 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 333,81
€ 333,81
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02235
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
WAL02235
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0012 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 305,43
€ 305,43
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03175
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL03175
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 522,74
€ 522,74
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 458
PL08, met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 110 458
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 217,35
€ 160,85
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 968
PL22
F 032 110 968
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 234,66
€ 136,10
- -42%
Tijdelijk uitverkocht