Nissan Primera Dynamo
23100AU40D, B+,L,S, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 23100AU40D |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
2310071J10, B+,D+,W, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 67 |
| Voor OE nummer | 2310071J10 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
2310064J03, B+,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 2310064J03 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
23100-4028R, Met riemschijf, B+
| Ribbenaantal 2 | 7 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 185 |
| Voor OE nummer | 23100-4028R |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -62%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -67%
2 jaar garantie, Met riemschijf
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -64%
2 jaar garantie, Tandriemschijf
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Lengte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 150 |
- -59%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -76%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-S Plug 7
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-S Plug 7, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -20%
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -18%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -18%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 67 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -18%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -32%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -29%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -14%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -26%