Proton Persona 300 Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-S Plug 7, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | L-S Plug 7, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-S Plug 7, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | L-S Plug 7, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,15 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -32%
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,15 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 8 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
- -38%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,85 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / I / S / |
- -34%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,65 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / Cm / Com / LS / |
- -34%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / I / S / |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,7 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / Cm / Com / LS / |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Dubbele zwaaiarm, li 40
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 40 |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -48%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 99,50 |
| Lengte 1 [mm] | 143 |
- -63%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-S Plug 7
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M6 B+ |
| L-S Plug 7 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-S Plug 7
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M6 B+ |
| L-S Plug 7 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |