Proton Persona 400 Dynamo
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,3 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf, B+ / W / L / 15 / S
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 7,09 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / I / S / |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,7 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / Cm / Com / LS / |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Dubbele zwaaiarm, li 40
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 40 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm, li 40
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 40 |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -48%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ M4 D+ M5 W
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0243 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 B+ M4 D+ M5 W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, L-S, PL07, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 169,00 |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S, PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 54022232 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -67%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 99,50 |
| Lengte 1 [mm] | 143 |
- -63%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 73,50 |
- -73%
Zowel rechtom als linksom te gebruiken, L/R, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,56 |
| Draairichting | Zowel rechtom als linksom te gebruiken |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B-(M6) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -18%
Draairichting met de klok mee, R 20, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / B-(M5) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -19%
Draairichting met de klok mee, L/R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 9 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ M4 D+ M5 W
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0243 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 B+ M4 D+ M5 W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |