Renault Megane Dynamo
B+,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 75 |
| Voor OE nummer | 7700101279 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 8200667607 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 8200854119 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
SG12B098, B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | SG12B098 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -6%
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 8200667617 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
231002151R, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 231002151R |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,D+,W, V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 5023531 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
L,DFM
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 63377425 |
| Stekkeruitvoering-ID | L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
V-riemschijf, Multifunctioneel, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Multifunctioneel |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Compactdynamo | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 6720 |
- -65%
Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,0 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal riemen | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 5832 |
- -51%
V-riemschijf, Met stofkap, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 32,5 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal riemen | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 5686 |
- -66%
Met vrijlooppully, Met stofkap, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Bevestigingshoek [graden] | 35,0 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 46,7 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 85,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 67,0 |
| Gatdiameter [mm] | 10,2 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal riemen | 6 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4800 |
- -46%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 270 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,2 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 41 |
- -65%
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Nettogewicht [g] | 1349 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,60 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 150 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,2 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Nettogewicht [g] | 8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
- -65%
| Laadstroom [A] | 120 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
5 jaar garantie, Denso
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Voor fabrikant | Denso |
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE VALEO
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 32 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE VALEO |
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE VALEO
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 32 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE VALEO |
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE VALEO
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 32 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE VALEO |
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE VALEO
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 32 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE VALEO |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2A
| Nettogewicht [kg] | 7,02 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 185 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0296 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2A, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-+, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0120 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Klem | L-+, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+ M5 IG, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M5 D+ M5 IG, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |