Renault Megane Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-D(Dummy)
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-D(Dummy), M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM
| Nettogewicht [kg] | 5,96 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, D-COM/BSS Plug 218
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | D-COM/BSS Plug 218, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 5,66 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+ M5 IG, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M5 D+ M5 IG, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-D PLUG 84, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-D PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
- -65%
- -79%
V-riemschijf, Multifunctioneel, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Multifunctioneel |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Compactdynamo | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 6720 |
- -65%
Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,0 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal riemen | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 5832 |
- -51%
V-riemschijf, Met stofkap, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 32,5 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal riemen | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 5686 |
- -66%
Met vrijlooppully, Met stofkap, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Bevestigingshoek [graden] | 35,0 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 46,7 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 85,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 67,0 |
| Gatdiameter [mm] | 10,2 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal riemen | 6 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4800 |
- -46%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 270 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,2 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 41 |
- -65%
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Nettogewicht [g] | 1349 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,60 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 150 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,2 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Nettogewicht [g] | 8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
- -65%
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 78 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |