Smart Fortwo Dynamo
Draairichting met de klok mee, re 25, Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 25 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, re 20, Enkelvoudige zwaaiarm
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 20 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Spanning (Volt) | 14 |
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 75 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
V-riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, CPA0144
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | CPA0144 |
- -59%
Met vrijlooppully, M8, CPA0425
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | CPA0425 |
- -38%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5320 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 61,2 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 5 |
| Klem | B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175 |
- -32%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 34 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175 |
- -14%
- -73%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 110,20 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -67%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, Com/Lin2 plug 239
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | Com/Lin2 plug 239, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
M9/M8 Mounting, voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Type | M9/M8 Mounting |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | 0202 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
M15/16.5 mounting, voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Type | M15/16.5 mounting |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15 |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | Phase Plug 290 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -34%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -58%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 37 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13,10 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8,80 |
| Hoogte 1 [mm] | 7,20 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5,90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,85 |
- -81%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 1,60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 29,60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 23,70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
- -70%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
- -79%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 128,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 104,00 |
- -65%
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 6,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 19,00 |
| Hoogte [mm] | 16,00 |
- -74%
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 7,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 8,00 |
| Hoogte [mm] | 16,50 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 125,00 |
| Buitendiameter [mm] | 78,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -71%
M9/M8 Mounting, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, F1-F2
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Type | M9/M8 Mounting |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | 0202 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
M15/16.5 mounting, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, F1-F2
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Type | M15/16.5 mounting |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | Phase Plug 290 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, Com/Lin2 plug 239
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | Com/Lin2 plug 239, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ M5 D+ M5 PH-IN
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 B+ M5 D+ M5 PH-IN |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ M5 D+ M5 PH-IN
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 B+ M5 D+ M5 PH-IN |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 5,35 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |