Mercedes Gloeibougie
- 170
- 190
- 200
- 8
- A Klasse
-
Toon minder Toon meer
- A-Klasse
- B Klasse
- B-Klasse Sports Tourer
- C 123
- C Klasse
- C-Klasse
- C-Klasse All-Terrain
- CLA
- CLC
- CLK
- CLS
- Citan
- Citan Tourer
- Cla Shooting Brake
- E Klasse
- E-Klasse
- E-Klasse All-Terrain
- G Klasse
- G-Klasse
- G-Klasse Cabrio
- GL
- GLA
- GLB
- GLC
- GLE
- GLK
- GLS
- Heckflosse
- L Serie
- MB
- ML
- Ponton
- R Klasse
- S 123
- S Klasse
- S-Klasse
- SL
- SLC
- SLK
- Sprinter
- T-Class Mpv
- V Klasse
- Vaneo
- Vario
- Viano
- Vito
- X-Klasse
M10x1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 30 |
| Lengte 1 [mm] | 91 |
| Inbouwhoek | 119 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 14 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 138,5 |
- -56%
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 111 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 156 |
- -53%
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 109,5 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 156,8 |
- -53%
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 119 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 166,9 |
- -61%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -42%
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 158 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -47%
M18 x 1,5, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -47%
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
- -63%
M12x1,25, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 116 |
- -63%
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,5 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
- -63%
M9x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
- -63%
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 131 |
- -63%
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 149,5 |
- -63%
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 157 |
- -63%
M10x1, PIN, Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 167 |
- -63%
M10 x 1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -63%
M18 x 1,5, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 9 |
| Lengte [mm] | 78,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -76%
M18 x 1,5, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Lengte [mm] | 89,3 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,6 |
- -47%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24,5, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -65%
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -34%
M 10x1, M4/2Nm, 13 mm
| Conushelling | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 8 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Aansluittechniek | M4/2Nm |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Totale lengte [mm] | 55 |
- -65%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,6 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -65%
1,5
| Schroefdraadmaat | 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Stroomsterkte [A] | 63 |
- -59%
M5, M18x1.5
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 91 |
- -12%
M20x1.5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 46 |
| Totale lengte [mm] | 100 |
- -60%
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 133 |
- -21%
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -24%
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
- -50%
Pin, M8x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,4 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
- -45%
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 158 |
- -37%
M12 x 1,25, M5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 18 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
M 12, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Lengte [mm] | 72 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%