Nissan X-Trial Aandrijfashoes
Achteras, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras, Versnellingsbak zijde |
| Materiaal | Rubber |
Wielzijde, Vooras links en rechts, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Hoogte [mm] | 111 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras links en rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 96 |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
- -76%
Wielzijde, Achteras links en rechts, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 69 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Achteras links en rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63,5 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -77%
Wielzijde, Vooras links en rechts, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Hoogte [mm] | 122 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras links en rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
- -73%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -72%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling, met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 74 |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -23%
Wielzijde, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 77 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -59%
Versnellingsbak zijde, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
- -59%
Wielzijde, C9241JA11A, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -20%
Versnellingsbak zijde, Achteras, C9GDA2U62H
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Achteras |
| Voor OE nummer | C9GDA2U62H |
- -17%
Wielzijde, C9241JA00H, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Voor OE nummer | C9241JA00H |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -29%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 260 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras rechts, Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 258 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 74 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Wielzijde, Achteras, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 212 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Achteras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras, Versnellingsbak zijde, C97DAJG72B, Rubber
| Gewicht [g] | 327 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | C97DAJG72B |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Vooras, Versnellingsbak zijde, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Rubber
| Gewicht [g] | 261 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 74 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras, Wielzijde, C9241JA11A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 283 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Achteras, Versnellingsbak zijde, C9GDA2U60H, Rubber
| Gewicht [g] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Voor OE nummer | C9GDA2U60H |
| Lengte [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Achteras, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 219 |
| Inbouwplaats | Achteras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Vooras, Wielzijde, Rubber
| Gewicht [g] | 288 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 96 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Materiaal | Rubber |
- -76%
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 264 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 96 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 122 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Vooras rechts, Versnellingsbak zijde, C9GDA8H52H, Rubber
| Gewicht [g] | 108 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 74 |
| Voor OE nummer | C9GDA8H52H |
| Lengte [mm] | 88 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Wielzijde, Achteras links, Rubber
| Gewicht [g] | 70 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Achteras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, C97DAJG72B, Rubber
| Gewicht [g] | 145 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | C97DAJG72B |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
- -82%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Rubber
| Gewicht [g] | 127 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 74 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Lengte [mm] | 96 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Vooras rechts, Wielzijde, C9241JA11A, Rubber
| Gewicht [g] | 96 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras rechts, Wielzijde, C9241JA11A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 93 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Voor OE nummer | C9241JA11A |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -79%
Achteras links, Versnellingsbak zijde, C9GDA2U60H, Rubber
| Gewicht [g] | 69 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Voor OE nummer | C9GDA2U60H |
| Lengte [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Achteras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 76 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras links, Wielzijde, Rubber
| Gewicht [g] | 109 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 96 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Materiaal | Rubber |
- -77%