Hyundai Achterlicht
Rechts, T. A/MAK, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 26,06 |
| Lengte [cm] | 62,12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. A/MAK, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. MAK/AL, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 20,30 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 47,88 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. MAK/AL, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. MAK/AL, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 20,30 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 47,88 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. MAK/AL, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. SAM, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 23,33 |
| Lengte [cm] | 51,82 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. SAM, Certified Quality |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. SAM, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 23,33 |
| Lengte [cm] | 51,82 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. SAM, Certified Quality |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. MAK/AL, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MAK/AL, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 19,09 |
| Lengte [cm] | 57,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 19,09 |
| Lengte [cm] | 57,27 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, WY21W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 44,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 44,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 44,55 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. SAM, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 23,64 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 61,52 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. SAM, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. SAM, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 23,64 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 61,52 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. SAM, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 27,27 |
| Lengte [cm] | 58,79 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 27,27 |
| Lengte [cm] | 58,79 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 11,21 |
| Breedte [cm] | 16,06 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 11,21 |
| Breedte [cm] | 16,06 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, TIPO MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,48 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 38,78 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TIPO MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Buitenste deel, TIPO MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,48 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 38,78 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TIPO MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, TIPO MOB, Certified Quality, P21/5W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 44,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | TIPO MOB, Certified Quality |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, TIPO MOB, Certified Quality, P21/5W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 44,55 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | TIPO MOB, Certified Quality |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4493422 |
- -45%
Rechts, P21/5W, PY21W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Links, Certified Quality, W16W, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,67 |
| Breedte [cm] | 41,82 |
| Lengte [cm] | 43,64 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, W16W, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,67 |
| Breedte [cm] | 41,82 |
| Lengte [cm] | 43,64 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 29,09 |
| Lengte [cm] | 52,12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -20%
- -20%
- -19%
Links, Onderste deel, Buitenste deel, PR21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Onderste deel, Buitenste deel |
| Lamptype | PR21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 221-1345R-LD-UE |
- -65%
Rechts, Onderste deel, Buitenste deel, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Onderste deel, Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 221-1345L-LD-UE |
- -65%
Onder, Links, Buitenste deel, PR21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Onder, Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PR21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met knipperlicht (LED) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1346R-LD-WE |
- -65%