Iveco New Daily Achterlicht
Rechts, PY21W, R5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, R5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 807 |
| Inbouwplaats | Links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 784 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, met mistachterlicht, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202972 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Met achteruitrijlicht, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2201972 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links achter, Links, rood, Oranje
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, rood, wit
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, rechts, rood, wit
| Inbouwplaats | Achter, rechts |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, R5W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 663-1903L-UE |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, R5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 663-1903R-UE |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, R5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 663-1907L-LD-WE |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202970 |
| Versie | TIPO CO |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2201970 |
| Versie | TIPO CO |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links achter, Links, rood, Oranje
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, rood, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3241402 |
- -44%
- -24%
- -21%
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel -95
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2810936 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel -95
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2810935 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Wit, Links, PY21W, R5W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, R5W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
| Modeljaar tot | 2014 |
- -70%
Links, R5W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 2SK 008 208-061 |
Rechts, R5W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 2SK 008 208-051 |
Links, Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -10%
Rechts, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 1,29 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
- -10%
- -21%