Mercedes C Klasse Achterlicht
Links, P21/4W, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1997 |
| Artikelnummer paar | 440-1916R-UE-BR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -35%
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -24%
Links, rood, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, R5W, P21/4W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Artikelnummer paar | 440-1916R-UE-YR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -23%
Rechts, P21/4W, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1997 |
| Artikelnummer paar | 440-1916L-UE-BR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -24%
Rechts, P21/4W, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -24%
Rechts, rood, PY21W, R5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, R5W, P21/4W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Artikelnummer paar | 440-1916L-UE-YR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -23%
Links, P21W, R5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, R5W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1917R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
| Aantal portieren | 4 |
- -23%
Rechts, R5W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1917L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
| Aantal portieren | 4 |
- -23%
Rood, wit, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Rood, wit |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -50%
Links, rood, W5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W5W, PY21W, P21W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1950R-UQ |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
- -24%
Links, rood, W5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W5W, P21W, PY21W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Artikelnummer paar | 440-1950R-UQ-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
| Aantal portieren | 4 |
- -24%
Links, rood, W5W, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W5W, W16W, P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1957R-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -66%
Links, Buitenste deel, rood, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1971R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -18%
Rechts, Buitenste deel, rood, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1971L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -11%
Rechts, Links, rood, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
- -51%
Rookgrijs, rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -51%
Rookgrijs, rechts, Links, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -51%
Rechts, Links, rood, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -68%
Rookgrijs, rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -67%
Rechts, Links, rood, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -67%
Links, LED, ECE-getest, 440-19A4R-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 440-19A4R-AE |
- -25%
Rechts, LED, ECE-getest, 440-19A4L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 440-19A4L-AE |
- -13%
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptief grootlicht regulering |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 440-19A7R-AE |
- -24%
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptief grootlicht regulering |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 440-19A7L-AE |
- -24%
Links, Buitenste deel, SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 22,73 |
| Breedte [cm] | 28,18 |
| Lengte [cm] | 55,45 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Buitenste deel, SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 22,73 |
| Breedte [cm] | 28,18 |
| Lengte [cm] | 55,45 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 53,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 53,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, LED, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2003712 |
| Versie | TIPO FA |
- -42%
Rechts, Links achter
| Productiedatum tot | 12.2013 |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
- -64%
Zwart, rood, Links
| Kleur | Zwart, rood |
| Inbouwplaats | Links |
Transparant, rood, wit, LED
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Lichten-bouwtype | LED |