Mercedes E Klasse Achterlicht
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, voor stuur links/rechts
| Nettogewicht [kg] | 1,1 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Voor facelift |
- -24%
Links, Buitenste deel, ECE-getest, voor stuur links/rechts
| Nettogewicht [kg] | 1,16 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Voor facelift |
- -48%
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, voor stuur links/rechts
| Nettogewicht [kg] | 1,16 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Voor facelift |
- -48%
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, voor mistachterlicht
| Nettogewicht [kg] | 1,02 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Voor mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Voor facelift |
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, zonder mistachterlicht
| Nettogewicht [kg] | 1,02 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Voor facelift |
- -48%
Links, High, Original, OEM
| Inbouwplaats | Links |
| Voertuiglijn/-variant | High |
| Kwaliteit | Original, OEM |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Niet voor facelift |
- -49%
Rechts, High, Original, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voertuiglijn/-variant | High |
| Kwaliteit | Original, OEM |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Niet voor facelift |
- -48%
Geel, Links, ORIGINAL, OEM
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -65%
Geel, Links, Buitenste deel, Classic/Elegance
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Voertuiglijn/-variant | Classic/Elegance |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Modeljaar tot | 2002 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 6934-01 |
| Artikelnummer paar | 6932-02 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -65%
Geel, rechts, Buitenste deel, Avantgarde
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Voertuiglijn/-variant | Avantgarde |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Modeljaar tot | 2002 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 6934-06 |
| Artikelnummer paar | 6932-05 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -65%
Geel, Links, Classic/Elegance, ORIGINAL
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Voertuiglijn/-variant | Classic/Elegance |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Artikelnummer paar | 7296-02 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -15%
Geel, rechts, Classic/Elegance, ORIGINAL
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voertuiglijn/-variant | Classic/Elegance |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Artikelnummer paar | 7296-01 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -18%
Geel, Links, Avantgarde, ORIGINAL
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Voertuiglijn/-variant | Avantgarde |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Lichten-bouwtype | LED, Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met remlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Artikelnummer paar | 7296-04 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
Rechts, Buitenste deel, Avantgarde, ORIGINAL
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Voertuiglijn/-variant | Avantgarde |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 7422-02 |
| Artikelnummer paar | 7420-03 |
Rechts, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 2SB 354 891-051 |
- -10%
Rechts, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht (LED), Met remlicht (LED), met achterlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2SB 354 891-031 |
- -12%
Links, Buitenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), met achterlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2SD 354 891-021 |
- -6%
Links, Binnenste deel, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1998 |
| Modeljaar tot | 2002 |
| Artikelnummer paar | 440-1301R-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -52%
Rechts, Binnenste deel, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Modeljaar tot | 2002 |
| Artikelnummer paar | 440-1301L-UE-DR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -21%
Rechts, Binnenste deel, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1998 |
| Modeljaar tot | 2002 |
| Artikelnummer paar | 440-1301L-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -52%