Mitsubishi ASX Achterlicht
Rechts, ECE-getest, Met kabelset
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelset |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, WY21W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-19AML-UE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, W21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-19B9L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met kabelset
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelset |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -21%
- -24%
- -21%
- -24%
Links, WY21W, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2019 |
| Artikelnummer paar | 5835490 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, Binnenste deel, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 18,49 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 18,49 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, TIPO ST, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 21,21 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TIPO ST, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Buitenste deel, TIPO ST, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 21,21 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TIPO ST, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 32,12 |
| Lengte [cm] | 36,06 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 32,12 |
| Lengte [cm] | 36,06 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, WY21W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-19AMR-UE |
- -24%
- -20%
- -20%
- -19%