Mitsubishi Lancer Achterlicht
- -24%
- -21%
- -24%
Links, Certified Quality, W21/5W, WY21W
| Hoogte [cm] | 18,79 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 51,52 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W16W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, W21/5W, WY21W
| Hoogte [cm] | 18,79 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 51,52 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W16W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. ST, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 18,79 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 52,12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W16W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. ST, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 18,79 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 52,12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W16W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Binnenste deel, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1312R-U |
- -65%
Rechts, Binnenste deel, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1312L-U |
- -70%
WY21W, W21W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | WY21W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -60%
Links, Binnenste deel, rood, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | Europa |
| Artikelnummer paar | 214-1324R-LD-UE |
- -23%
Links, Binnenste deel, W5W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 214-1324R3LD2UE |
- -23%
Rechts, Binnenste deel, rood, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | Europa |
| Artikelnummer paar | 214-1324L-LD-UE |
- -23%
Rechts, Binnenste deel, W5W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 214-1324L3LD2UE |
- -23%
Links, Met gloeilamp, 214-1930R-NA, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 214-1930R-NA |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -67%
Rechts, Met gloeilamp, 214-1930L-NA, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 214-1930L-NA |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -67%
Links, rood, P21/5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-1941R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -20%
Rechts, rood, P21/5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-1941L-AE |
- -14%
Rechts, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 214-1948L-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1948L-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 5 |
- -66%
Rechts, Met gloeilamp, 214-1955L-A, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 214-1955L-A |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -58%
Rechts, P21/5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1962L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 2 |
- -33%
Links, rood, PY21W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1973R-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -66%
Rechts, Links, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spoed [mm] | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -53%
SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
- -67%
Links, rood, W16W, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 214-1983R-A-C |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -68%
Rechts, rood, W16W, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 214-1983L-A-C |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -66%
Rechts, rood, W16W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-1983L-AE-C |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -27%
Rechts, Links, Met gloeilamp, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spoed [mm] | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -53%
Chroom, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Chroom, zwart |
- -67%
Links, rood, W21/5W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-19A9R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -65%
Links, Buitenste deel, zwart, W21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-19A9R-AE2C |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -71%
Links, rood, W21/5W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-19A9R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -63%