Mitsubishi Achterlicht
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel 6/99+
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3226932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Getint |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS 3 D. Buiten AL
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3235921 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | AL |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel Pinklicht in Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Sectie | Onderste deel |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3245934 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
ACHTERLICHT LINKS 3-Deurs
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3246922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Getint |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
ACHTERLICHT LINKS -19 Led
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3264926 |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel 15+
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3279931 |
| Voor facelift |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1706921 |
- -70%
Rechts, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714027950712 |
- -13%
- -24%
Buiten, Links, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 6277401 |
- -45%
Wit, rechts, E-Typ-geprüft, Met lamphouder
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Controleteken | E-Typ-geprüft |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Artikelnummer paar | A37-78-0002 |
Wit, Links, E-Typ-geprüft, P21/5W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Controleteken | E-Typ-geprüft |
| Lamptype | P21/5W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Artikelnummer paar | A37-78-0001 |
Links, LED, ECE-getest, Met kabelset
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelset, Met lamphouder |
- -46%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3295931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
ACHTERLICHT LINKS
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1706922 |
- -70%
Links, O.E. (Original), P21W, R5W
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21W, R5W, PY21W, W16W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Zonder achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714021670803 |
Rechts, O.E. (Original), PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | PY21W, P21W, R5W, W16W |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714021670701 |
Rechts, Binnenste deel, O.E. (Original), Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714027840702 |
- -10%
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Links, WY21W, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2019 |
| Artikelnummer paar | 5835490 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, rood, W21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, Binnenste deel, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1312R-U |
- -65%
Rechts, Binnenste deel, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1312L-U |
- -70%
WY21W, W21W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | WY21W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -60%
Links, Binnenste deel, rood, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | Europa |
| Artikelnummer paar | 214-1324R-LD-UE |
- -23%
Links, Binnenste deel, W5W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 214-1324R3LD2UE |
- -23%
Rechts, Binnenste deel, rood, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | Europa |
| Artikelnummer paar | 214-1324L-LD-UE |
- -23%
Rechts, Binnenste deel, W5W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 214-1324L3LD2UE |
- -23%
Links, Met gloeilamp, 214-1906R-O, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 214-1906R-O |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -67%