×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Almera Achterlicht
Achterlicht Abakus 215-1318L3LD-U
Links, rood, W16W, voor voertuigen met stuur links
215-1318L3LD-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1318R3LD-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
€ 140,63
€ 39,37
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 215-1318R3LD-U
Rechts, rood, W16W, voor voertuigen met stuur links
215-1318R3LD-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1318L3LD-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
€ 113,34
€ 38,54
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 215-19A2L-A
Links, Buitenste deel, rood, P21/5W
215-19A2L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-19A2R-A |
| Aantal portieren | 4 |
€ 173,38
€ 60,68
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 215-19A2R-A
Rechts, Buitenste deel, rood, P21/5W
215-19A2R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-19A2L-A |
| Aantal portieren | 4 |
€ 172,07
€ 60,22
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 215-19A5L-U
Links, P21/5W, P21W, Zonder gloeilamp
215-19A5L-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-19A5R-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Aantal portieren | 5 |
€ 176,89
€ 61,92
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 215-19A5R-U
Rechts, Buitenste deel, rood, P21/5W
215-19A5R-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-19A5L-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Aantal portieren | 5 |
€ 176,89
€ 61,92
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 215-19F4LCU
Links, Buitenste deel, W21/5W, W21W
215-19F4LCU
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 215-19F4RCU |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Landuitvoering | Thailand |
€ 134,50
€ 47,08
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 215-19F4RCU
Rechts, Buitenste deel, W21/5W, W21W
215-19F4RCU
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 215-19F4LCU |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Landuitvoering | Thailand |
€ 134,50
€ 45,73
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Spilu 900313
Links, Certified Quality, W21/5W, W21W
900313
| Hoogte [cm] | 13,94 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
€ 152,00
€ 152,00
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Spilu 900362
Rechts, Certified Quality, W21/5W, W21W
900362
| Hoogte [cm] | 13,94 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
€ 152,00
€ 152,00
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken