×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Kubistar Achterlicht
Achterlicht Abakus 551-1952L-LD-UE
Links, rood, P21/5W, P21W
551-1952L-LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1952R-LD-UE |
€ 65,22
€ 67,83
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 551-1952R-LD-UE
Rechts, rood, P21W, P21/5W
551-1952R-LD-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1952L-LD-UE |
€ 91,11
€ 53,76
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Spilu 421026
Rechts, T. V, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
421026
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 14,55 |
| Lengte [cm] | 72,12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 1 |
€ 95,34
€ 95,34
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Spilu 421028
Rechts, T. V, Certified Quality, PY21W
421028
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 14,54 |
| Lengte [cm] | 72,11 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 2 |
€ 116,97
€ 116,97
Tijdelijk uitverkocht