Nissan Micra Achterlicht
Links, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3305922 |
- -31%
Rechts, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3305921 |
- -31%
- -21%
Links, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3329922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rood |
| Fabrikant | Valeo |
- -31%
Links, Transparant, met mistachterlicht, voor rechtsrijdend verkeer
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparant |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Versie | EU |
- -15%
Rechts, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3329921 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rood |
| Fabrikant | Valeo |
- -31%
- -24%
- -21%
Rechts, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3305921 |
- -44%
Links, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3305922 |
- -44%
Rechts, Buitenste deel, Transparant, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Transparant |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Versie | EU |
- -24%
Rechts, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714098190215 |
Rechts, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -42%
Links, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -38%
Rechts, PY21W, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 1,45 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 044492 |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 23,94 |
| Lengte [cm] | 28,18 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 23,94 |
| Lengte [cm] | 28,18 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Met lamphouder
| Hoogte [cm] | 13,64 |
| Breedte [cm] | 27,58 |
| Lengte [cm] | 32,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Met lamphouder
| Hoogte [cm] | 13,64 |
| Breedte [cm] | 27,58 |
| Lengte [cm] | 32,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Met lamphouder
| Hoogte [cm] | 13,64 |
| Breedte [cm] | 27,58 |
| Lengte [cm] | 32,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Met lamphouder
| Hoogte [cm] | 13,64 |
| Breedte [cm] | 27,58 |
| Lengte [cm] | 32,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 21,52 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 21,52 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, PY21W, P21W
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 29,39 |
| Lengte [cm] | 38,49 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, PY21W, P21W
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 29,39 |
| Lengte [cm] | 38,49 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 29,39 |
| Lengte [cm] | 38,49 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. K, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 26,36 |
| Breedte [cm] | 35,76 |
| Lengte [cm] | 55,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, W16W, PY21W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -20%
- -20%
- -19%