Opel Astra Achterlicht
Links, O.E. (Original), met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714029051802 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Rookgrijs, rood, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rookgrijs, rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1916L-UE-SR |
- -40%
Rechts, Buitenste deel, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 442-1996L-UE |
- -64%
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel -05 BREAK
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3745936 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
- -24%
- -21%
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel 00+ 4 DEURS,COUPE GEROOKT
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3742936 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel 00+ 4 DEURS,COUPE GEROOKT
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3742935 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -70%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 6418421 |
- -44%
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit, donker |
| Artikelnummer paar | 6419426 |
- -44%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit, donker |
| Artikelnummer paar | 6419425 |
- -44%
Binnen, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Binnen, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Donker |
| Artikelnummer paar | 6421448 |
- -44%
Binnen, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Binnen, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Donker |
| Artikelnummer paar | 6421447 |
- -44%
Rechts, wit, rood, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Wit, rood |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Artikelnummer paar | 9EL 160 467-011 |
- -13%
Links, rood, grijs, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood, grijs |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Artikelnummer paar | 9EL 161 422-011 |
Rechts, rood, grijs, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood, grijs |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Artikelnummer paar | 9EL 161 421-011 |
Links, Binnenste deel, W5W, H21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W5W, H21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 9EL 354 998-021 |
- -7%
Rechts, Binnenste deel, W5W, H21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W5W, H21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 9EL 354 998-011 |
- -7%
Links, Buitenste deel, W5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W5W, PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer, voor linksrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 9EL 354 998-041 |
Rechts, Buitenste deel, W5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W5W, PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer, voor linksrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 9EL 354 998-031 |
Rechts, Met achteruitrijlicht, voor rechtsrijdend verkeer, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Versie | EU |
- -10%
Links, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043207 |
| Versie | EU |
Rechts, Met achteruitrijlicht, voor rechtsrijdend verkeer, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Versie | EU |
Rechts, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043211 |
| Versie | EU |
- -9%
Links, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043210 |
| Versie | EU |
Links, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043212 |
| Versie | EU |
Rechts, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043217 |
| Versie | EU |
- -10%
Links, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043216 |
| Versie | EU |
Rechts, Met achteruitrijlicht, voor rechtsrijdend verkeer, Zonder lamphouder
| Gewicht [kg] | 1,28 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Versie | EU |
Rechts, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,43 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043220 |
| Versie | EU |
Links, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,29 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043219 |
| Versie | EU |