Opel Astra Achterlicht
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 6420412 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 6420411 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, geel/oranje |
| Artikelnummer paar | 6421402 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, geel/oranje |
| Artikelnummer paar | 6421401 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Binnen, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Binnen, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 6421412 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Binnen, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Binnen, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 6421411 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, donker |
| Artikelnummer paar | 6421422 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, donker |
| Artikelnummer paar | 6421421 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Binnen, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Binnen, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, donker |
| Artikelnummer paar | 6421432 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Binnen, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Binnen, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, donker |
| Artikelnummer paar | 6421431 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 6421442 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 6421441 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Donker |
| Artikelnummer paar | 6421446 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Donker |
| Artikelnummer paar | 6421445 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 6485412 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 6485411 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, wit, rood, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Wit, rood |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Artikelnummer paar | 9EL 160 468-011 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, rood, grijs, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood, grijs |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Artikelnummer paar | 9EL 354 073-021 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, rood, grijs, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood, grijs |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Artikelnummer paar | 9EL 354 073-011 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Gewicht [kg] | 1,12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047074 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, LED, Met achteruitrijlicht
| Gewicht [kg] | 1,08 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047079 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHTGLAS BUITEN L 4D
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3725932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHTGLAS BUITEN R 4D
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3725931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel -9/94 3/5 D. -GSI
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3734932 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel -9/94 3/5 D. -GSI
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3734931 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel -9/94 BREAK & VAN
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3736932 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel 9/94+ 3/5 D.
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Getint |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3737932 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel 9/94+ 4 D.& CABRIO
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Getint |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3738932 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel 9/94+ 4 D.& CABRIO
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Getint |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3738931 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.