Opel Vectra Achterlicht
Rechts, T. Y, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 37,58 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 43,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 43,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W, P21/4W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 442-1904R3UE |
- -21%
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W, P21/4W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 442-1904L3UE |
- -21%
Links, rood, R5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W, P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Artikelnummer paar | 442-1907R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -20%
R5W, PY21W, P21W, P21/4W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W, P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -50%
Rookgrijs, R5W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W, P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
- -50%
Links, rood, P21W, P21/4W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1910R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 4 |
- -21%
Rechts, rood, P21/4W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/4W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1910L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 4 |
- -28%
Links, PY21W, R5W, P21/4W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, R5W, P21/4W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1922R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -21%
Links, rood, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Artikelnummer paar | 442-1924R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -65%
Rechts, rood, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Artikelnummer paar | 442-1924L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -65%
Links, rood, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1927R-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -21%
Links, rood, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2005 |
| Artikelnummer paar | 442-1927R-UE-YR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -21%
Transparent, rood, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -50%
Rookgrijs, PY21W, P21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | PY21W, P21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -67%
LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Modeljaar vanaf | 2002 |
| Modeljaar tot | 2004 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -68%
Rechts, rood, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1927L-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -21%
Rechts, rood, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2005 |
| Artikelnummer paar | 442-1927L-UE-YR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -21%
Rechts, Links, wit, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
- -50%
Links, Buitenste deel, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2002 |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Artikelnummer paar | 442-1958R-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -28%
Rechts, Buitenste deel, P21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Modeljaar vanaf | 2002 |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Artikelnummer paar | 442-1958L-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -33%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 6428401 |
- -44%