Skoda Achterlicht
Rechts, T. V, Certified Quality, H21W
| Hoogte [cm] | 19,70 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | H21W, PY21W, LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, TIPO E, Certified Quality, H21W
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 40,91 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | TIPO E, Certified Quality |
| Lamptype | H21W, PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, TIPO E, Certified Quality, H21W
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 40,91 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | TIPO E, Certified Quality |
| Lamptype | H21W, PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Certified Quality, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, W16W, PY21W
| Hoogte [cm] | 17,58 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 51,82 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, W16W, PY21W
| Hoogte [cm] | 17,58 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 51,82 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, O.E. (Original), LED, met achterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010415500 |
Links, O.E. (Original), LED, met achterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010415400 |
Rechts, O.E. (Original), LED, met achterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010415700 |
- -8%
Links, O.E. (Original), LED, met achterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010415600 |
- -2%
Rechts, O.E. (Original), met achterlicht, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010416100 |
- -2%
Links, O.E. (Original), met achterlicht, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715010416000 |
- -2%
Links, Buitenste deel, W16W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W16W, LED |
| Lichten-bouwtype | Met hybridetechniek |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp, met mistachterlicht (LED), Met remlicht (LED), met achterlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 665-1944R-UE |
- -65%
Rechts, Buitenste deel, W16W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W16W, LED |
| Lichten-bouwtype | Met hybridetechniek |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp, met mistachterlicht (LED), Met remlicht (LED), met achterlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 665-1944L-UE |
- -65%
Rechts, Buitenste deel, T. VAR, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 23,94 |
| Lengte [cm] | 46,06 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Links, Buitenste deel, T. VAR, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 23,94 |
| Lengte [cm] | 46,06 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Links, Buitenste deel, TYPE EL, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,30 |
| Breedte [cm] | 20,00 |
| Lengte [cm] | 36,06 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TYPE EL, Certified Quality |
| Lamptype | W5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, TYPE EL, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,30 |
| Breedte [cm] | 20,00 |
| Lengte [cm] | 36,06 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | TYPE EL, Certified Quality |
| Lamptype | W5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T.VAR, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 23,33 |
| Lengte [cm] | 39,70 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T.VAR, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T.VAR, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,49 |
| Breedte [cm] | 23,33 |
| Lengte [cm] | 39,70 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T.VAR, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. VAR, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 23,94 |
| Lengte [cm] | 50,61 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. VAR, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 23,94 |
| Lengte [cm] | 50,61 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |