×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Achteruitrijlichtschakelaar
Achteruitrijlichtschakelaar Meat Doria 36040
M14X1,5, rechthoekig
36040
| Voor OE nummer | 71742586 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 13,33
€ 13,33
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Meat Doria 36042
320066J00A, M16X1,5
36042
| Voor OE nummer | 320066J00A |
| Schroefdraadmaat | M16X1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,33
€ 13,33
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Meat Doria 36076
32005CD10A, M14X1,5
36076
| Voor OE nummer | 32005CD10A |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 11,42
€ 11,42
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Meat Doria 36109
3200570E2A, M14x1,5
36109
| Voor OE nummer | 3200570E2A |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,33
€ 13,33
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Topran 207 435
Schroefaansluiting, M 14, Ovaal
207 435
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 20,74
€ 7,88
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Topran 700 538
Schroefaansluiting, M 14, Hoekig
700 538
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 29,85
€ 11,34
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Topran 701 151
Schroefaansluiting, M 14
701 151
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 31,93
€ 12,14
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Topran 110 223
Schroefaansluiting, M 14, rechthoekig
110 223
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 24,48
€ 10,03
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Vemo V10-73-0145
Sluiter, Drukactivering, Geschroefd, zwart
V10-73-0145
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 11,40
€ 11,40
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Vemo V10-73-0177
Sluiter, Geschroefd, Stekkeraansluiting, M14 x 1,5
V10-73-0177
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Monteerwijze | Geschroefd, Stekkeraansluiting |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Werkwijze | Electrisch, Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 5,83
€ 8,40
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Vemo V24-73-0013
M14x1,5, Zonder kabel, zwart
V24-73-0013
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 10,16
€ 15,96
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Vemo V25-73-0045
M14x1,5, Met kabel, Ovaal
V25-73-0045
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kabellengte [mm] | 110 |
€ 17,48
€ 27,10
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijschakelaar Swag 33 11 3318
M14 x 1,5
33 11 3318
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
€ 32,57
€ 21,50
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlichtschakelaar Herth+Buss Elparts 70560200
Stekkeraansluiting, Sluiter, Drukactivering, M14 x 1,5
70560200
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 30,78
€ 8,00
- -74%
Tijdelijk uitverkocht