BMW Airco compressor
Draairichting tegen de klok in, Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Ribbenaantal | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -63%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Ribbenaantal | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Ribbenaantal | 8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46 YF, R 1234yf, R 134a
| Ribbenaantal | 8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
- -60%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Ribbenaantal | 8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -78%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Ribbenaantal | 8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -82%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -61%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -65%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46 YF, R 1234yf, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
- -60%
Met meervoudige riemschijf, PAG 46 YF, R 1234yf, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
- -61%
Driepunts-bevestiging, 37 20 6 875 176
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Aantal cilinders | 1 |
| Voor OE nummer | 37 20 6 875 176 |
- -64%
Voor voertuigen met luchtvering
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Voor OE nummer | 37206884682 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Voor voertuigen met luchtvering
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Voor OE nummer | 37206886721 |
FLANGIA, 5SE12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 5SE12C |
- -65%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4371006920 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5206A |
- -1%
DCP05042, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | DCP05042 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 4 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SEU14A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4371006641 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Aantal groeven | 6 |
- -8%
CDCP05108, REMANUFACTURED, FLANGIA, 6SBU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | CDCP05108 |
| Kwaliteit | REMANUFACTURED |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SBU14C |
| Aantal groeven | 7 |
- -15%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SES14A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64529299329 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SES14A |
| Aantal groeven | 4 |
- -17%