BMW Airco compressor
DENSO 7SBU17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SBU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | ELECTROMAGNETIC |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
DENSO 6SAS14A, V-riemschijf, PAG 46 YF, ELECTROMAGNETIC
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Voor fabrikant | DENSO 6SAS14A |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Koppeling-ID | ELECTROMAGNETIC |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Denso 7SBU17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Voor fabrikant | Denso 7SBU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | ELECTROMAGNETIC |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
DENSO SEU14A, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Onderdeelnummer | 64526805022 |
| Voor fabrikant | DENSO SEU14A |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 130 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Koppeling-ID | DIRECT DRIVE |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Cilinderkop-ID (compressor) | E07A |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
GENUINE, 7H15, KC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3602390 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 138 |
| Compressor ID | 7H15 |
| Aantal groeven | 1 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | KC |
- -18%
GENUINE, FLANGIA, PXC16
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526996950 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXC16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -23%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, DCS17EC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 31250606 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | DCS17EC |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, SS120 DL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526901206 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | SS120 DL |
| Aantal groeven | 5 |
- -16%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, SS96
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64528385715 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | SS96 |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.3022A |
GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64521470095 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64521393407 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 4 |
GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64528391137 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 4 |
OE EQUIVALENT, GENUINE, FLANGIA
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526914370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64528377241 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526914371 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526914369 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 4 |
GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64528371021 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 4 |
GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64528385050 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 4 |
GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526911342 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64528391695 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 4 |
GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64528391135 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 4 |
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64506901783 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 4 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64509174802 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 4 |
GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64521470096 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526916232 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 4 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526936883 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 4 |
| Voor artikelnummer | 1.5178A |
JPB000110, GENUINE, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | JPB000110 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 5 |
LR012793, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | LR012793 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 5 |
- -6%
GENUINE, FLANGIA, 5SE12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526987766 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 5SE12C |
| Aantal groeven | 6 |
- -6%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526956715 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64509174803 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5199A |
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526956716 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -9%