Mercedes CL Airco compressor
DENSO 7SEU16, Met pakkingen, PAG 46, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,57 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
DENSO 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
DENSO 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,93 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 103 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
DENSO 7SEU17c, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Aantal nokken | 2 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17c |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Denso 7SEU16C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,92 |
| Voor fabrikant | Denso 7SEU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Denso 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Aantal nokken | 2 |
| Voor fabrikant | Denso 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
DENSO 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
DENSO 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Denso 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Voor fabrikant | Denso 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
DENSO 7SEU17c, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17c |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal contacten | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
DENSO 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,93 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 103 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Delphi, PAG 46, 7ZSE17, PV7
| Voor fabrikant | Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7ZSE17 |
| Koppeling-ID | PV7 |
- -30%
Delphi, PAG 46, Denso 7SEU17C, PV6
| Voor fabrikant | Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | Denso 7SEU17C |
| Koppeling-ID | PV6 |
- -38%
- -58%
000 230 8011
| Nettogewicht [g] | 5737 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000 230 8011 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
Denso, 7SEU17C
| Voor fabrikant | Denso |
| Ruilartikel | |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -6%
Denso, 7SEU16C
| Voor fabrikant | Denso |
| Ruilartikel | |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -6%
DENSO 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,93 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 103 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
DENSO 7SEU17c, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Aantal nokken | 2 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SEU17c |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
Denso 7SEU17C, Met pakkingen, PAG 46, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Aantal nokken | 2 |
| Voor fabrikant | Denso 7SEU17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
GENUINE, FLANGIA, DCS17
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022303411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | DCS17 |
| Aantal groeven | 6 |
A000230681180, GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A000230681180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
A0002303911, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002303911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5035A |
- -7%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2306511 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -9%
A0012301711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012301711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5111A |
- -8%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000230921180 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012305811 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -4%
A0012304411, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012304411 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 8 |
| Voor artikelnummer | 1.5204A |
- -13%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022305411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -6%
GENUINE, FLANGIA, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012300711 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
- -20%