×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes CLA Airco compressor
Compressor, airconditioning Walker WCP00826
Sanden, R 134a, R 1234yf, Electrisch
WCP00826
| Nettogewicht [kg] | 6,26 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 1.000,45
€ 1.000,45
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, airconditioning Walker WCP01512
6SES14C, Met pakkingen, PAG 46 YF, DIRECT DRIVE
WCP01512
| Nettogewicht [kg] | 4,34 |
| Voor fabrikant | 6SES14C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | DIRECT DRIVE |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 996,66
€ 996,66
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, airconditioning Febi Bilstein 199179
6SES14C, R 134a, R 1234yf
199179
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressor ID | 6SES14C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
€ 564,65
€ 242,80
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Elstock 51-1089
Denso 6SAS14C, Met pakkingen, PAG 46 YF, electromagnetic
51-1089
| Nettogewicht [kg] | 5,65 |
| Aantal nokken | 3 |
| Voor fabrikant | Denso 6SAS14C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 1.070,29
€ 374,60
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Elstock 51-1306
Denso 6SAS14C, Met pakkingen, PAG 46 YF, Electromagnetic
51-1306
| Nettogewicht [kg] | 5,43 |
| Voor fabrikant | Denso 6SAS14C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
€ 1.734,56
€ 607,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Elstock 51-1376
SANDEN PXC14, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46 YF
51-1376
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Voor fabrikant | SANDEN PXC14 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | ELECTROMAGNETIC |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 1.377,22
€ 482,03
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15443
A0042300311, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
K15443
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0042300311 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 5 |
€ 634,10
€ 634,10
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15469A
A0042301711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SAS14C
K15469A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0042301711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SAS14C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5469A |
€ 598,95
€ 509,11
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15487A
OE EQUIVALENT, QUALITY, FLANGIA, 6SES14C
K15487A
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, QUALITY |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SES14C |
| Voor artikelnummer | K15487A |
€ 657,33
€ 657,33
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15499A
A0008303502, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SAS14C
K15499A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0008303502 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SAS14C |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.5499A |
€ 589,35
€ 518,63
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Mahle Original ACP 1455 000S
Denso, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
ACP 1455 000S
| Nettogewicht [g] | 6040 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 6SAS14C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
€ 724,79
€ 485,61
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Mahle Original ACP 1481 000S
Denso, PAD, PAG 46 YF, 6SES14C
ACP 1481 000S
| Nettogewicht [g] | 4892 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 6SES14C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
€ 845,79
€ 439,81
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Mahle Original ACP 1546 000S
Denso, A0038304460, Met afdichtring, PS-R1
ACP 1546 000S
| Nettogewicht [g] | 5900 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Voor OE nummer | A0038304460 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | 6SAS14C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
€ 712,69
€ 498,88
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Mahle Original ACP 661 000P
Sanden, PAD, PAG 46 SP-A2, PXC14
ACP 661 000P
| Nettogewicht [g] | 5869 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressorolie | PAG 46 SP-A2 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Cilinderkop-ID (compressor) | ECP |
€ 1.208,79
€ 979,12
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Valeo 814699
PAG 46, 6SEU
814699
| Gewicht [kg] | 6,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 5 |
€ 512,14
€ 343,13
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken