Mercedes GL Airco compressor
Denso 7SSES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Voor fabrikant | Denso 7SSES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Denso 7SSES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Voor fabrikant | Denso 7SSES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
Denso 7SEU17, V-riemschijf, PAG 46 YF, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Voor fabrikant | Denso 7SEU17 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met luchtvering, Vervanging van relais vereist, met relais, Met montagehandleiding
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Vervanging van relais vereist, met relais |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aantal contacten | 2 |
- -70%
- -39%
- -58%
000 230 8011
| Nettogewicht [g] | 5737 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000 230 8011 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
Denso 7SSES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Aantal nokken | 2 |
| Voor fabrikant | Denso 7SSES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
DENSO 6SBU16C, Met pakkingen, PAG 46, Electromagnetic
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Aantal nokken | 4 |
| Voor fabrikant | DENSO 6SBU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
GENUINE, FLANGIA, DCS17
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022303411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | DCS17 |
| Aantal groeven | 6 |
A000230681180, GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A000230681180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
A0002303911, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002303911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5035A |
- -7%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2306511 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -9%
A0012301711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012301711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5111A |
- -8%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000230921180 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012305811 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -4%
A0022305611, GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0022305611 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 8 |
A0012304411, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012304411 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 8 |
| Voor artikelnummer | 1.5204A |
- -13%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022305411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -6%
GENUINE, FLANGIA, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012300711 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
- -20%
A002230581180, GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A002230581180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022305811 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
| Voor artikelnummer | 1.5314A |
- -12%
A0022305111, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0022305111 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
GENUINE, FLANGIA, 6SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 003230871180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
A0032308711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0032308711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
- -21%
A0002308611, GENUINE, FLANGIA, 7SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002308611 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
- -10%
A0032306011, GENUINE, FLANGIA, 6SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0032306011 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
| Aantal groeven | 7 |
GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022307311 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
A0008303100, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0008303100 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
- -11%