Mercedes GLE Airco compressor
Denso 7SSES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Aantal nokken | 2 |
| Voor fabrikant | Denso 7SSES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Denso 6SBU16C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 6,22 |
| Aantal nokken | 3 |
| Voor fabrikant | Denso 6SBU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
DENSO 7SES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 4,93 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
DENSO 7SAS17, V-riemschijf, PAG 46 YF, Electromagnetic
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SAS17 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Denso 7SEU17, V-riemschijf, PAG 46 YF, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Voor fabrikant | Denso 7SEU17 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Denso 7SAS17C, Met pakkingen, PAG 46 YF, Electromagnetic
| Nettogewicht [kg] | 6,24 |
| Voor fabrikant | Denso 7SAS17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Sanden SHS33M, Met pakkingen, R 134a, R 1234yf
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Voor fabrikant | Sanden SHS33M |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Denso 6SBU16C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 6,22 |
| Voor fabrikant | Denso 6SBU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
DENSO 7SAS17, V-riemschijf, PAG 46 YF, Electromagnetic
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SAS17 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Denso 6SEU16C, Met pakkingen, PAG 46, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,21 |
| Voor fabrikant | Denso 6SEU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
DENSO 7SES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 4,93 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Denso 7SSES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Voor fabrikant | Denso 7SSES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Denso 7SSES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Voor fabrikant | Denso 7SSES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
Denso 7SEU17, V-riemschijf, PAG 46 YF, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Voor fabrikant | Denso 7SEU17 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met luchtvering, Vervanging van relais vereist, met relais, Met montagehandleiding
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Vervanging van relais vereist, met relais |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aantal contacten | 2 |
- -70%
- -39%
Denso 7SAS17C, Met pakkingen, PAG 46 YF, Electromagnetic
| Nettogewicht [kg] | 6,24 |
| Voor fabrikant | Denso 7SAS17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -66%
Sanden SHS33M, Met pakkingen, R 1234yf, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Voor fabrikant | Sanden SHS33M |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Werkwijze | Electrisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
Denso 6SEU16C, Met pakkingen, PAG 46, Direct drive
| Nettogewicht [kg] | 5,21 |
| Aantal nokken | 2 |
| Voor fabrikant | Denso 6SEU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Denso 7SSES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Aantal nokken | 2 |
| Voor fabrikant | Denso 7SSES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,6 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
DENSO 7SES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 4,93 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
A0008302601, GENUINE, FLANGIA, SHS33
| Voor OE nummer | A0008302601 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Compressor ID | SHS33 |
- -9%
A0008303204, REMANUFACTURED, FLANGIA, SHS33
| Voor OE nummer | A0008303204 |
| Kwaliteit | REMANUFACTURED |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Compressor ID | SHS33 |
| Voor artikelnummer | 1.1527R |
- -14%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2306511 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -9%
A0012301711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012301711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5111A |
- -8%
A0008307400, GENUINE, FLANGIA, 6SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0008307400 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
- -13%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, VS09e
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0008302600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | VS09e |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SAS17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000830320280 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SAS17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5410A |
- -16%
A0032306011, GENUINE, FLANGIA, 6SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0032306011 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
| Aantal groeven | 7 |
A0032308011, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0032308011 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0032308011 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
| Voor artikelnummer | 1.5464A |
- -19%