Mercedes SL Airco compressor
DENSO 6SEU16C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 4,54 |
| Voor fabrikant | DENSO 6SEU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 130 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
6SBU16C, Met pakkingen, PAG 46 YF, ELECTROMAGNETIC
| Nettogewicht [kg] | 6,21 |
| Aantal nokken | 3 |
| Voor fabrikant | 6SBU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | ELECTROMAGNETIC |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
Denso 6SBU16C, Met pakkingen, PAG 46 YF, Electromagnetic
| Nettogewicht [kg] | 6,62 |
| Voor fabrikant | Denso 6SBU16C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Electromagnetic |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
DENSO 7SES17C, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 4,93 |
| Voor fabrikant | DENSO 7SES17C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | Direct drive |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
Sanden, PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 6125 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,30 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | TRS105 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -23%
Denso, PAD, Met afdichtring, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 6144 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -37%
Denso, PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -17%
Denso, PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 5189 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -65%
Denso, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 6000 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,30 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Denso, V-riemschijf, Met afdichtring
| Verpakkingslengte [cm] | 32,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0002301111 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA15C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -65%
GENUINE, FLANGIA, DCS17
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012304511 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | DCS17 |
| Aantal groeven | 7 |
GENUINE, FLANGIA, DCS17
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022303411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | DCS17 |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, V5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 96190641 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | V5 |
| Aantal groeven | 6 |
A0002340028, GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002340028 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
A000230681180, GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A000230681180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
A0002303911, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002303911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5035A |
- -7%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2306511 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -9%
A0012301711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012301711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5111A |
- -8%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000230921180 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012305811 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -4%
A0012304411, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012304411 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 8 |
| Voor artikelnummer | 1.5204A |
- -13%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022305411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -6%
GENUINE, FLANGIA, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012300711 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
- -20%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022303111 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5276A |
A0022305111, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0022305111 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
A0008307400, GENUINE, FLANGIA, 6SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0008307400 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
- -13%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, VS09e
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0008302600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | VS09e |
| Aantal groeven | 6 |
A0002308611, GENUINE, FLANGIA, 7SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002308611 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
- -10%
GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022307311 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0032308011 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
| Voor artikelnummer | 1.5464A |
- -19%
A0002340911, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002340911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0002309711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |