Mercedes Sprinter Airco compressor
Denso, A0002307611, PAD, V-riemschijf
| Nettogewicht [g] | 6205 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002307611 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -36%
Denso, A 003 230 9011, PAD, V-riemschijf
| Nettogewicht [g] | 6633 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A 003 230 9011 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
- -24%
Denso, A 003 230 9011, PAD, V-riemschijf
| Nettogewicht [g] | 6520 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A 003 230 9011 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
- -21%
Denso, PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 4987 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -11%
Denso, PAD, Met riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 6004 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 1 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -39%
Denso, 003 230 2311, PAD, V-riemschijf
| Nettogewicht [g] | 5116 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 003 230 2311 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -21%
Denso, 003 230 2311, PAD, V-riemschijf
| Nettogewicht [g] | 5360 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 003 230 2311 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -19%
Denso, PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 6137 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -38%
DENSO, 7SEU, 6SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 7SEU, 6SEU |
Voor voertuigen met luchtvering
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Voor OE nummer | 2513202704 |
| Spanning (Volt) | 12 |
GENUINE, FLANGIA, DCS17
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022303411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | DCS17 |
| Aantal groeven | 6 |
A0002340028, GENUINE, FLANGIA, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002340028 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
A000230681180, GENUINE, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A000230681180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
A0002303911, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002303911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5035A |
- -7%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2306511 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -9%
A0012301711, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012301711 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5111A |
- -8%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 001230131180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000230921180 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
A0012307111, GENUINE, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012307111 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 12307111 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -12%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012305811 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -4%
A0012304411, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012304411 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 8 |
| Voor artikelnummer | 1.5204A |
- -13%
GENUINE, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022305411 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -6%
A0012306911, GENUINE, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0012306911 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 5 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 10S17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012306911 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0012300711 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
- -20%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022303111 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5276A |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022305811 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
| Voor artikelnummer | 1.5314A |
- -12%
A0022305111, GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0022305111 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
GENUINE, FLANGIA, 10PA15C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7969991 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor ID | 10PA15C |
| Aantal groeven | 8 |
- -11%
A0002308611, GENUINE, FLANGIA, 7SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0002308611 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
- -10%
GENUINE, FLANGIA, 6SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0022307311 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |