Opel Astra Airco compressor
MAHLE/Delphi, Top/PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 5269 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | MAHLE/Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC6 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrikant | MAHLE |
MAHLE/Delphi, Top/PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 5271 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | MAHLE/Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC6 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrikant | MAHLE |
- -24%
MAHLE/Delphi, Top/PAD, V-riemschijf
| Nettogewicht [g] | 4923 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | MAHLE/Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854111 |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC6 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrikant | MAHLE |
- -27%
MAHLE/Delphi, Top/PAD, V-riemschijf
| Nettogewicht [g] | 4990 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | MAHLE/Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854111 |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC6 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -16%
MAHLE/Delphi, Top/PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 5269 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,30 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | MAHLE/Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC6 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrikant | MAHLE |
- -46%
MAHLE/DELPHI, Top/PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 5210 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | MAHLE/DELPHI |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrikant | MAHLE |
- -67%
Sanden, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5235 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 SP-A2 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
- -23%
Sanden, Met afdichtring, PS-R1, PXC14
| Nettogewicht [g] | 5320 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -44%
MAHLE/Delphi, V/PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 5147 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | MAHLE/Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | V/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC6 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrikant | MAHLE |
- -21%
Sanden, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5363 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 SP-A2 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
- -58%
Sanden, PAD, Met pakking, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5560 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -30%
Sanden, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5200 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 SP-A2 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
- -14%
SANDEN, Met meervoudige riemschijf, PAG 46 YF, PXC14
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Olie hoeveelheid (ml) | 60 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -61%
OE EQUIVALENT, 6V12, VGB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8971863970 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGB |
OE EQUIVALENT, GENUINE, 6V12
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854107 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGF/VGH |
OE EQUIVALENT, 6V12, VGF/VGH
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8972127640 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGF/VGH |
OE EQUIVALENT, GENUINE, PXV16
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854113 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQA |
OE EQUIVALENT, PXV16, PQA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13193157 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQA |
| Voor artikelnummer | 1.1258A |
GENUINE, PXV16, PQC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 24421019 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQC |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, PXE16
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6854109 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, GENUINE, FLANGIA
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6854015 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VHG |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6V12
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 024462196 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGH |
GENUINE, FLANGIA, PXC14
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 95523374 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -28%
GENUINE, FLANGIA, PXC14
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 39069800 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | ECD |
GENUINE, FLANGIA, PXC14
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 39157293 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -25%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, V5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 96190641 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | V5 |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, V5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854067 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor ID | V5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.4036A |
GENUINE, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854140 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 90559855 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.4040A |
GENUINE, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06854026 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 4 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 93176883 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 4 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 01854112 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 6 |