Opel Combo Airco compressor
Sanden
| Voor fabrikant | Sanden |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -6%
Harrison V5, Met pakkingen, PAG 150, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Voor fabrikant | Harrison V5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 220 |
| Compressorolie | PAG 150 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
SANDEN SD6V12, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD6V12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Sanden PXE14, 1 plug rear, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 4,56 |
| Voor fabrikant | Sanden PXE14 |
| Stekkeruitvoering-ID | 1 plug rear |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
SANDEN SD6V12, V-riemschijf, Met pakkingen, PAG 46 YF
| Nettogewicht [kg] | 5,91 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD6V12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | ELECTROMAGNETIC |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
DENSO 5SEL09C, V-riemschijf, PAG 46 YF, DIRECT DRIVE
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Voor fabrikant | DENSO 5SEL09C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Koppeling-ID | DIRECT DRIVE |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
OE EQUIVALENT, 6V12, VGB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8971863970 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGB |
OE EQUIVALENT, 6V12, VGF/VGH
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8972127640 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGF/VGH |
9520084EA0, GENUINE, 6V10, VGM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9520084EA0 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6V10 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGM |
REMANUFACTURED, FLANGIA, 6V10
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13106850 |
| Kwaliteit | REMANUFACTURED |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6V10 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGM |
| Voor artikelnummer | 1.1252R |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6V12
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 50541345 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGF |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6V12
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 024462196 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGH |
GENUINE, FLANGIA, 6V12
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6854020 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGH |
GENUINE, FLANGIA, VCS-12E
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9827529180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Compressor ID | VCS-12E |
| Aantal groeven | 6 |
- -7%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, V5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854032 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | V5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.4022A |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 90559855 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.4040A |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 01854112 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 093176876 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.4056A |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854533 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.4057A |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 013124749 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 01854097 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5071A |
GENUINE, FLANGIA, 5SL12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 50541342 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 5 |
- -2%
GENUINE, FLANGIA, 5SL12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 95527545 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 5SL12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 51794515 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 5SL12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 93198014 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 5 |
- -9%
GENUINE, FLANGIA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 51935564 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 5 |
GENUINE, FLANGIA, 5SEL12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3643109 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 5SEL12C |
| Aantal groeven | 6 |
GENUINE, FLANGIA, 5SEL12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9829934580 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Compressor ID | 5SEL12C |
| Aantal groeven | 6 |
- -17%
OE EQUIVALENT, FLANGIA, V5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 01854032 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor ID | V5 |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, SE 6V12
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9655191580 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor ID | SE 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | SB.381S |
Met PAG compressorolie, PAG 46, 10P17C, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 123 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 90 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10P17C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
- -23%
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Male, V5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Male |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressor ID | V5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
- -14%