Opel Airco compressor
- Adam
- Admiral
- Agila
- Ampera
- Antara
-
Toon minder Toon meer
- Arena
- Ascona
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Calibra
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Commodore
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- GT
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Karl
- Manta
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Monza
- Movano
- Olympia
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
MAHLE/Delphi, V/PAD, V-riemschijf, PAG 46
| Nettogewicht [g] | 5147 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | MAHLE/Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | V/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC6 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrikant | MAHLE |
- -21%
Sanden, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5363 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 SP-A2 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
- -58%
Sanden, PAD, Met pakking, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5560 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -30%
Sanden, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5362 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 SP-A2 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
- -18%
Sanden, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5200 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 SP-A2 |
| Compressor ID | PXC14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
- -14%
MAHLE/Delphi, V/PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 6677 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | MAHLE/Delphi |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | V/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 150 |
| Compressor ID | V5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -34%
Denso, PAD, V-riemschijf, Zonder olieaftapschroef
| Nettogewicht [g] | 4019 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder olieaftapschroef |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -23%
Denso, PAD, V-riemschijf, Zonder olieaftapschroef
| Nettogewicht [g] | 4353 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -30%
6453TK, OE EQUIVALENT, 7V16, VQA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6453TK |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VQA |
OE EQUIVALENT, 6V12, VGB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8971863970 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGB |
OE EQUIVALENT, GENUINE, 6V12
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854107 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGF/VGH |
OE EQUIVALENT, 6V12, VGF/VGH
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8972127640 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGF/VGH |
9520084EA0, GENUINE, 6V10, VGM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9520084EA0 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6V10 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGM |
REMANUFACTURED, FLANGIA, 6V10
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13106850 |
| Kwaliteit | REMANUFACTURED |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6V10 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGM |
| Voor artikelnummer | 1.1252R |
GENUINE, PXV16, PQC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 24411249 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQC |
OE EQUIVALENT, GENUINE, PXV16
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854113 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQA |
OE EQUIVALENT, PXV16, PQA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13193157 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQA |
| Voor artikelnummer | 1.1258A |
GENUINE, 6V10, VGB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9114942 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6V10 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGB |
GENUINE, PXV16, PQD
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 71789354 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQD |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, PXV16
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1854158 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQD |
| Voor artikelnummer | 1.1263A |
GENUINE, 7V16, VSJ
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13147264 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VSJ |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7V16
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 51760316 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VSJ |
| Voor artikelnummer | 1.1264A |
- -4%
GENUINE, PXV16, PQC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 24421019 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQC |
GENUINE, 7H15, SP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4500048 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Compressor ID | 7H15 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | SP |
OE EQUIVALENT, 7H15, SP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04401647 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Compressor ID | 7H15 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | SP |
| Voor artikelnummer | 1.1354A |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 6V12
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 50541345 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VGF |
GENUINE, PXE16, EQA/EQB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13191994 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EQA/EQB |
GENUINE, 7V16, VSK
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13217307 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VSK |
- -11%
REMANUFACTURED, 6V12, GR
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 55702161 |
| Kwaliteit | REMANUFACTURED |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | GR |
| Voor artikelnummer | 1.1417R |
GENUINE, PXV16, PQD
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13191996 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | PQD |
GENUINE, FLANGIA, PXE16
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 95521426 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
OE EQUIVALENT, FLANGIA, PXE16
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6854109 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |