Peugeot 607 onderdelen
Zonder pakking, Zonder nokkenas(sen), Zonder klepveren, Zonder kleppen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder nokkenas(sen), Zonder klepveren, Zonder kleppen |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Afvoerzijde, Euro 4 (D4)
| Voor OE nummer | 9645976580 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
| Diameter [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 450 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aanvoerzijde, Euro 4 (D4)
| Voor OE nummer | 9644216280 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
| Diameter [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 428,7 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Brons, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 40 |
| Materiaal | Brons |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 12,07 |
| Ventieltype | Voor inlaatkleppen |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brons, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 41 |
| Materiaal | Brons |
| Binnendiameter [mm] | 5,01 |
| Buitendiameter [mm] | 9,05 |
| Ventieltype | Voor inlaatkleppen |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brons, voor utlaatkleppen
| Lengte [mm] | 44,5 |
| Materiaal | Brons |
| Binnendiameter [mm] | 5,01 |
| Buitendiameter [mm] | 9,05 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 34 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 34,700 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
I, Bi-metaal, Verchroomde klepsteel, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal
| Aansluittechniek | I |
| Lengte [mm] | 107,1 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 33,8 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Chroom Siliciumstaal |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
E, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Verchroomde klepsteel
| Aansluittechniek | E |
| Lengte [mm] | 103,6 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 29 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
I, Verchroomde klepsteel, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | I |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Lengte [mm] | 105 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 29,8 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
I, Bi-metaal, Verchroomde klepsteel, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal
| Aansluittechniek | I |
| Lengte [mm] | 105 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 25 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Chroom Siliciumstaal |
- -63%
S, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Verchroomde klepsteel
| Aansluittechniek | S |
| Lengte [mm] | 102,8 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 31,1 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
I, Verchroomde klepsteel, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | I |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Lengte [mm] | 95,8 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 27,2 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, 1628TH
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628TH |
| Kabellengte [mm] | 1800 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, 5146168AA, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 5146168AA |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SU00100639, groen
| Voor OE nummer | SU00100639 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Groen |
| Diameter [mm] | 25,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1920AJ, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Voor OE nummer | 1920AJ |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 117 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met ingebouwde luchttemperatuursensor, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 9639381480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 117 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1859069K00000, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 1859069K00000 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 250 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1338A7, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 1338A7 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1920T0, rechthoekig, lichtgrijs
| Voor OE nummer | 1920T0 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 9662143180 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met houder
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 9645022680 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1618ET, OE EQUIVALENT, Met houder
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 1618ET |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, NTC, rechthoekig
| Voor OE nummer | 9664612580 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1920LH
| Voor OE nummer | 1920LH |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk van [kPA] | 35 |
| Druk tot [kPA] | 320 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 9629968880 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1628JX, Draairichting met de klok mee, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 1628JX |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 000019208X
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 000019208X |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.