Peugeot 607 onderdelen
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), Xenon, P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E4, IP67, chroom/zwart, LED
| Voldoet aan ECE norm | E4 |
| Diameter [cm] | 9 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Reflectorkleur | Chroom/zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
013 997 8592, 6PK1220, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 107 |
| Lengte [mm] | 1220 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,4 |
| Voor OE nummer | 013 997 8592 |
| Type | 6PK1220 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1338 A0, Met behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 68 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 1338 A0 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, 1336S4, Zonder ontluchtingsklep, Zonder behuizing
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Kleur | Zilver |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Hoogte 2 [mm] | 18,2 |
| Gewicht [g] | 69 |
| Hoogte 1 [mm] | 35 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 1336S4 |
| Hoogte [mm] | 18,2 |
| Diameter 1 [mm] | 55 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Verwarming / Koeling | Zonder ontluchtingsklep |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met afdichtring |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, 1336 Y9, Met behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 16 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Aantal sensoren | 1 |
| Gewicht [g] | 610 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Voor OE nummer | 1336 Y9 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor, Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, Met sensor
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Gewicht [g] | 210 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met temperatuursensor, 1338AV, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Gewicht [g] | 463 |
| Hoogte 1 [mm] | 78,7 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor |
| Voor OE nummer | 1338AV |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakkingen, 1336P5
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 105 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 1336P5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder pakking, 1336R9, Zonder thermostaat
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 65 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1336R9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E20 90R-01124/029, Met ingebouwde slijtagesensor, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 162,3 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte [mm] | 79,1 |
| Controleteken | E20 90R-01124/029 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor, Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 24174, 24133 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E20 90R-01134/003, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW
| Breedte [mm] | 86,2 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Controleteken | E20 90R-01134/003 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 24135 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
007HL18018000
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Nettogewicht [g] | 239 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Componentennummer | 007HL18018000 |
| Voor wandsterkte van [mm] | 1,838 |
| Tot wandsterkte [mm] | 1,845 |
| Voor asdiameter van [mm] | 59,981 |
| Tot asdiameter [mm] | 60,0 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 63,731 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 63,75 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,041 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,103 |
| Breedte van [mm] | 20,04 |
| Breedte tot [mm] | 20,29 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
007HL18018030
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Componentennummer | 007HL18018030 |
| Voor wandsterkte van [mm] | 1,988 |
| Tot wandsterkte [mm] | 1,995 |
| Voor asdiameter van [mm] | 59,981 |
| Tot asdiameter [mm] | 60,0 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 63,731 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 63,75 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,041 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,103 |
| Overmaat [mm] | 0,30 |
| Breedte van [mm] | 20,04 |
| Breedte tot [mm] | 20,29 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.