Peugeot 806 onderdelen
Dynamo
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dynamo
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 26 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1.5, Vooras
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 44 |
| Getande ingangssteel | 27 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Breedte [mm] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Aantal tanden | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 122 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, rechts
| Dikte [mm] | 53, 40 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 46,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 60 |
| Hoogte 2 [mm] | 48 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Hoogte 1 [mm] | 53 |
| Hoogte 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Hydrolager, Links, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1827.16 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 110 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, FI-TC-15438
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 61,2 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Diameter [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | FI-TC-15438 |
| Bundeltype | Box |
- -23%
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, FI-TC-15437
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 61,2 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Diameter [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | FI-TC-15437 |
| Bundeltype | Box |
- -23%
Box, Recht, M14X1.5, M10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 1 [mm] | 75 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Diameter 1 [mm] | 14 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, PE-SB-1313
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 96 |
| Artikelnummer paar | PE-SB-1313 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 82 |
| Diameter [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 53,5 |
- -48%
Zak, PE-SB-1311
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 93 |
| Diameter [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Artikelnummer paar | PE-SB-1311 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 7,49 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Schroefdraad ingang | M16 |
| Schroefdraad uitgang | M18 |
| Lengte [mm] | 1280 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 151,25 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 7,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Lengte [mm] | 1287 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 151,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 109mm, SAGINAW/ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 109mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW/ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M5/6.4mm "50", M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | M5/6.4mm "50" |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 97 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN SD7V16, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD7V16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Garrett/Honeywell
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Laadtype | Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Garrett/Honeywell |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Alternatieve reparatieset | 556040 |
| Gewicht [kg] | 0,094 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.