Peugeot 806 onderdelen
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -31%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -53%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad, U
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE CONNECT UPGRADE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
GENUINE, wit, 21 mm
| Voor OE nummer | 9677809680 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kleurmarkering | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Kleur | Blauw |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Druk (bar) | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluitklep, GENUINE
| Ventieltype | Sluitklep |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
82.2287A2, GENUINE, 96 469 025 80, Vierkant
| Alternatief artikel | 82.2287A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 96 469 025 80 |
| Vorm | Vierkant |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, rechthoekig, 96 236 782 80
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 96 236 782 80, 46558971, 4239216, 39360 22030, 1920 5W, 0K01A 18911A |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -6,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -5,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 62,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -4,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | -56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -4,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | -56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting tegen de klok in, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -5,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -53 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -78 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -79 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,3 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
02B01260/28385, E11 90R-, 03.0137-9208.2
| Breedte [mm] | 61 |
| Controleteken | 02B01260/28385, E11 90R |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 03.0137-9208.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 255 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-011045/087, Met toebehoren, 03.0137-9702.2, 03.0137-9700.2
| Breedte [mm] | 30 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Controleteken | E1 90R-011045/087 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 03.0137-9702.2, 03.0137-9700.2 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
03.0137-4018.2, 03.0137-4010.2, 03.0137-3054.2
| MAPP code beschikbaar | |
| Diameter 1 [mm] | 24 |
| Diameter 2 [mm] | 17,9 |
| Aantal | 2 |
| Voor artikelnummer | 03.0137-4018.2, 03.0137-4010.2, 03.0137-3054.2, 03.0137-0451.2, 03.0137-0419.2, 03.0137-0379.2, 03.0137-0305.2, 03.0137-0150.2 |
| Aanvullende informatie | stelmoer |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03.0137-4018.2, 03.0137-4010.2, 03.0137-0451.2
| MAPP code beschikbaar | |
| Breedte [mm] | 37,3 |
| Aantal | 2 |
| Voor artikelnummer | 03.0137-4018.2, 03.0137-4010.2, 03.0137-0451.2, 03.0137-0419.2, 03.0137-0408.2, 03.0137-0379.2, 03.0137-0305.2 |
| Aanvullende informatie | uitbreidend slot |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren, Met wielremcilinder, Ingebouwd, 02B01260/28385
| Breedte [mm] | 61 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Controleteken | 02B01260/28385, E11 90R |
| Remsysteem | Bendix |
| MAPP code beschikbaar | |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,0 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 255 |
| Aanvullende informatie | ATE originele TopKit |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Kunststof
| Lengte [mm] | 13,3 |
| Diameter [mm] | 17,0 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0135/0018, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 129,8 |
| Dikte [mm] | 19,0 |
| Hoogte [mm] | 58,7 |
| Controleteken | E1 90R-02A0135/0018 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01317/143, Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Breedte [mm] | 123,0 |
| Dikte [mm] | 17,0 |
| Hoogte [mm] | 43,0 |
| Controleteken | E1 90R-01317/143 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 300 |
| MAPP code beschikbaar |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0115/0417, Gelegeerd/Gecarboniseerd, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 16,5 |
| Binnendiameter [mm] | 126,7 |
| Minimale dikte [mm] | 18,2 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 98,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/0417 |
| Hoogte [mm] | 40,5 |
| Verwerking | Gelegeerd/Gecarboniseerd |
| Centreringdiameter [mm] | 59,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 257,5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.