Peugeot Partner Origin Mpv onderdelen
VALEO, Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
| Voor fabrikant | VALEO |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 234 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, Fiat 9.55535-DS1, 9.55535-GS1, Peugeot Citroen (PSA
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-DS1, 9.55535-GS1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Peugeot Citroen (PSA, ACEA C2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, IVECO 18-1811 SC1 LV, Jaguar, Ford WSS-M2C 950-A
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 SC1 LV |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 950-A, API SN, ACEA C2, Land Rover STJLR.03 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, BMW 83 21 2 365 935, 83 21 2 405 666, 83 21 2 405 097
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW 83 21 2 365 935, 83 21 2 405 666, 83 21 2 405 097 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 227.61, BMW Longlife-12 FE, API SP, ACEA C2, 229.61 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, MB 229.31, Kia, Hyundai, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, BMW Longlife-04 (bis, API SN, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 928 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 24 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 88 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Citroen
| Nettogewicht [kg] | 5,22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Citroen |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Lengte [mm] | 1168 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 6,05 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1173 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -63%
Hydraulisch, Pulley Height 109mm, SAGINAW/ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 109mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW/ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 106mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,42 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 106mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 105mm, Met reservoir, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 105mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 103,5m
| Nettogewicht [kg] | 2,04 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 103,5m |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 1,96 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 12, 11 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 5,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN SD7V16, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD7V16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
SANDEN SD6V12, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD6V12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -62%
SANDEN SD7V16, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD7V16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 0,52 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 247 |
| Artikelnummer paar | 87-1835 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,28 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Mitsubishi
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Laadtype | Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Mitsubishi |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PBT (Polybutylenterephthalat)
| Uitgangsdiameter [mm] | 70 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 70 |
| Materiaal | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Male
| Diameter [mm] | 147 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 250 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer, voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 34 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 5,50 |
| Buitendiameter [mm] | 9,54 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen |
- -59%
Brons, voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 48 |
| Materiaal | Brons |
| Binnendiameter [mm] | 8,02 |
| Buitendiameter [mm] | 14,05 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 34,700 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.