Peugeot Partner Origin Mpv onderdelen
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 247 |
| Artikelnummer paar | 4285310 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 247 |
| Artikelnummer paar | 4185310 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SANDEN SD6V12, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD6V12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SANDEN SD7V16, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD7V16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 110mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,62 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 110mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 109mm, SAGINAW/ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 109mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW/ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pneumatisch, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 0,52 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Valeo
| Nettogewicht [kg] | 0,94 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Valeo |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met toebehoren, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 3 |
| Laadtype | Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Mitsubishi |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor olieleiding |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, Jerrycan, Volledig synthetisch, Chrysler MS-12991 (M
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler MS-12991 (M, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0700/0710, PSA B71 2296, Porsche A40, Opel/GM-LL-B-025, MB-Freigabe 229.5, MB 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-Z2, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-10725, BMW Longlife-01, API SP, API SN Plus, ACEA A3/B4 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0W-30, Jerrycan, Volledig synthetisch, IVECO 18-1811 CLASSE
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | IVECO 18-1811 CLASSE, STJLR.03.5007, PSA B71 2312, PSA B71 2290, MB-Freigabe 229.61, MB 227.61, ILSAC GF-6A, Ford WSS-M2C950-A, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, DTFR 15D100, Chrysler MS-13340, BMW Longlife-12FE, API SP (RC), ACEA C2, ACEA A5/B5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, Jerrycan, Synthetische olie, VW 505 00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0700/0710, PSA B71 2296, Porsche A40, Opel/GM-LL-B-025, MB-Freigabe 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10896, Chrysler MS-10850, BMW Longlife-01, API SN, API CF, ACEA A3/B4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Volledig synthetisch, LR Cold Climate PAS, ZF TE-ML 02K
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | LR Cold Climate PAS, ZF TE-ML 02K, VW TL 52146, VW G 004 000 M2, VW G 002 000, VOLVO 30741424, Toyota PSF NEW-W, Toyota 08886-01115, SAAB 93160548, Opel 1940766, Opel 1940715, MB 345.0, MB 344.0, MB 343.0, ISO 7308, Ford M2C-204 A2, Ford 1384110, DIN 51524-2, Citroën 9979 A1, CHF202, CHF11S, BMW 83290429576, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345. |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-80, Jerrycan, Deels synthetische olie, PSA B71 2315
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder ingebouwde regelaar
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 151 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 216 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Actieve sensor, grijs, rechthoekig
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,03 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Gewicht [kg] | 0,041 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Hoogte [mm] | 53,9 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, zwart, rechthoekig
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,027 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Gewicht [kg] | 0,038 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Aluminium, Kunststof
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Mechanisch, Bol-vormig
| Kwaliteit | 9264998 |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Mechanisch, Bol-vormig
| Kwaliteit | 9265998 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Electrisch, Bol-vormig
| Kwaliteit | 9225998 |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, Met grondlaag, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Met temperatuursensor, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
| Productiedatum tot | 03.2013 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts achter, voor voertuigen met vleugeldeuren, Lakken mogelijk
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met vleugeldeuren |
| Modeljaar tot | 2012 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, zwart
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum tot | 06.2012 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, zwart
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum tot | 06.2012 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter
| Inbouwplaats | Links achter |
| Productiedatum tot | 06.2012 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Productiedatum tot | 03.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 04.2008 |
| Productiedatum tot | 03.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.