Peugeot RCZ onderdelen
0,50, Set, zonder bevestigingsnokken
| Herstelfase | 0,50 |
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 60879620 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder bevestigingsnokken |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Set
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 60881600, 60880600 |
| Standaardmaat |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 74,7 |
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Componentennummer | 66183, 66182, 66181 |
| Productienummer | 085236 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,7 |
| Komdiameter [mm] | 50,5 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,7 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,45 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,45 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
- -31%
| Lengte [mm] | 74,7 |
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Componentennummer | 66275, 66274, 66273 |
| Productienummer | 085236 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,7 |
| Komdiameter [mm] | 50,5 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,7 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,45 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,45 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Lengte [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Lengte [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Set
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 71439608, 71438608 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, 0,50
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 71439628, 71438628 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 72294600, 72293600 |
| Standaardmaat |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0,30, Set
| Herstelfase | 0,30 |
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 72294610, 72293610 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,50, Set
| Herstelfase | 0,50 |
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 72294620, 72293620 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 66183, 66182, 66181 |
| Standaardmaat |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,60
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 66275, 66274, 66273 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 85525, 66478, 66040 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie, Electrisch, Met pakkingen
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 5 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lees de montagehandleiding |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Com/Bss2 Plug 223
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Com/Bss2 Plug 223, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/BSS2-D
| Nettogewicht [kg] | 6,98 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/BSS2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,09 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,08 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0076 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 60 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 290, 268 |
| Artikelnummer paar | 4224020 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 290, 268 |
| Artikelnummer paar | 4124020 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO 5SEL12C, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 4,05 |
| Voor fabrikant | DENSO 5SEL12C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN SD5C12, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Voor fabrikant | SANDEN SD5C12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met AGR koeler, Met pakkingen, Euro 5
| Nettogewicht [kg] | 3,18 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met AGR koeler, Met pakkingen |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met AGR koeler, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 3,11 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met AGR koeler, Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.