SsangYong Korando onderdelen
Zwart, Polychloropren (Neopren), PA (polyamide)
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 1165 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | PA (polyamide) |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), PA (polyamide)
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 1515 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | PA (polyamide) |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 830 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H27W/2, Doos, PGJ13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Vorm | Recht |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0 281 006 028, 0 281 002 999, 0 281 002 709, 0 281 002 468
| Voor OE nummer | 0 281 006 028, 0 281 002 999, 0 281 002 709, 0 281 002 468, 0 281 002 215, 0 281 002 205, 0 261 230 218 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor fabrikant | Peugeot, Opel, Fiat, Citroen |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 137,1 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| WVA-nummer | 21725 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met slijtage-waarschuwingscontact, Lucas
| Gewicht [kg] | 1,73 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 169,5 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 59 |
| Hoogte 2 [mm] | 50 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| WVA-nummer | 23230 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 0,98 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 114 |
| Dikte [mm] | 14,2 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23242 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Lucas
| Gewicht [kg] | 1,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 169,5 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 59 |
| Hoogte 2 [mm] | 50 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Lucas |
| WVA-nummer | 23231 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Mando
| Gewicht [kg] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 156,9 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 60,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| WVA-nummer | 24351 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Akebono
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 99,9 |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Hoogte [mm] | 40,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 25337 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1667 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono, MBA1667
| Gewicht [kg] | 1,115 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 99,9 |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Hoogte [mm] | 40,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 25647 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1667 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,41 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H27W/2, PGJ13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -17%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1740 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zilver, M10 x 1,25
| Kleur | Zilver |
| Sleutelwijdte | 12, 17 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 171 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,75, M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75, M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 22 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 75 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 104 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.