SsangYong Korando onderdelen
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Lees de montagehandleiding |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter [mm] | 20,1 |
| Dikte [mm] | 2,62 |
| Binnendiameter [mm] | 7,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,89 |
| Montagedikte [mm] | 1,6 |
| Dikte [mm] | 1,6 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 96 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-ring, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 37,8 |
| Dikte [mm] | 3,3 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, SP, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Behuizing | Met behuizing |
| Lees de montagehandleiding |
- -17%
Motorzijde, Afdichting van zacht materiaal
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 40,2 |
| Dikte [mm] | 3,15 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
894.141 (4x)
| Alternatieve reparatieset | 899.917 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 894.141 (4x) |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 899.917 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 894.133 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ventielsteelpakking, zonder pakking cilinderkopdeksel
| Montagedikte [mm] | 1,65 |
| Dikte [mm] | 1,74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ventielsteelpakking, zonder pakking cilinderkopdeksel |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 759.640 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -8%
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 156 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 69 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
- -39%
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 90 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aansluituitvoering zaagtand, Aansluituitvoering SAE
| Lengte incl. stekker [cm] | 113 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering zaagtand, Aansluituitvoering SAE |
| Vereist aantal stuks | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | LPG Laser Line |
- -36%
Zwart, Koperontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Bougiekabel | Koperontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -35%
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
| Totale lengte [mm] | 76,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -34%
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 91,0 |
- -29%