SsangYong Kyron onderdelen
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang
| Nettogewicht [kg] | 0,42 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 205 |
| Artikelnummer paar | 5115702 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang
| Nettogewicht [kg] | 0,44 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 205 |
| Artikelnummer paar | 5115701 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Dynamo
| Breedte [mm] | 29 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, Koppelstang, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,5 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 3 [mm] | 10 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 171 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, M16X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M16X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -35%
Box, M14X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 44 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,6 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, SY-ES-10576
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Bundeltype | Box |
| Artikelnummer paar | SY-ES-10576 |
- -51%
Box, SY-ES-10575
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Bundeltype | Box |
| Artikelnummer paar | SY-ES-10575 |
- -51%
Box, Koppelstang, M10X1.25, SY-LS-10572
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 3 [mm] | 29,8 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 205 |
| Diameter 1 [mm] | 12,4 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | SY-LS-10572 |
- -33%
Box, Koppelstang, M10X1.25, SY-LS-10571
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 3 [mm] | 29,8 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 205 |
| Diameter 1 [mm] | 12,4 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | SY-LS-10571 |
- -33%
Box, Koppelstang, M12x1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 3 [mm] | 10 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 71 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25 |
| Artikelnummer paar | SY-ES-10578 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Koppelstang, M12x1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 3 [mm] | 10 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 71 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25 |
| Artikelnummer paar | SY-ES-10577 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, SY-TC-13790
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 46,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | SY-TC-13790 |
| Bundeltype | Box |
- -41%
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, SY-TC-13789
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 47 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | SY-TC-13789 |
| Bundeltype | Box |
- -41%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 97 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 161,5 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 114,10 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.