SsangYong Kyron onderdelen
- -17%
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Lees de montagehandleiding |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, SP, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Behuizing | Met behuizing |
| Lees de montagehandleiding |
- -17%
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 40,2 |
| Dikte [mm] | 3,15 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
894.141 (4x)
| Alternatieve reparatieset | 899.917 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 894.141 (4x) |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 899.917 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 894.133 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -8%
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 156,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -30%
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad, U
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EFB batterij, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, Uitlaatgasturbo
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Artikelnummer paar | 47.471, 47.359, 47.357, 47.330, 47.274, 47.250, 47.1551, 47.153, 47.144, 47.136, 47.099, 47.088, 47.084, 47.057, 47.036, 47.035, 47.032, 47.030, 47.029, 47.028, 47.026, 47.022, 47.007, 47.002 |
| Voor OE nummer | 9686782580 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, 161 542 34 17, M14x1,5 mm, Hoekig
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 161 542 34 17 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 26,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-01231/1142, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Mando
| Breedte [mm] | 98,5 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Hoogte [mm] | 42,8 |
| Controleteken | E9 90R-01231/1142 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Mando |
| MAPP code beschikbaar |
- -51%
E9 90R-01229/535, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 149,0 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Controleteken | E9 90R-01229/535 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| MAPP code beschikbaar |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 299 |
| Breedte [mm] | 239 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -52%
Achter het dashboardkastje, Stoffilter, Set, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 20 |
| Inbouwplaats | Achter het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 96 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Hoeveelheid | Set |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.