SsangYong Kyron onderdelen
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 501 01, 10W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 501 01, 10W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hoeveelheid olie voor uitgebreide olieverversing, Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met voering, TRW
| Diameter [mm] | 254 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 57 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remsysteem | TRW |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, MANDO
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 148,9 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | MANDO |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Akebono
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 98,6 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 43,1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Akebono |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Dikte 2 [mm] | 15,6 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 APPROVED, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Aantal lagen | 4 |
| Aantal veren | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 98,5 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 23545, 23544, 23543 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Centreringdiameter [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 285 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Voor
| Gewicht [kg] | 1,91 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 28, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,05 |
| Positie / graad | R 28 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Aantal draadboringen | 2 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
A 001 989 68 03, A 001 989 45 03, MB236.14, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,946 |
| Fabrieksadvies voor olie | A 001 989 68 03, A 001 989 45 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.14 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,009 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, VW 507 00, VW 504 00, PORSCHE C30
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 11, ZF S671 090 312, ZF S671 090 281, ZF S671 090 255
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
- -98%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, Uitlaatgasturbo
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Artikelnummer paar | 47.471, 47.359, 47.357, 47.330, 47.274, 47.250, 47.1551, 47.153, 47.144, 47.136, 47.099, 47.088, 47.084, 47.057, 47.036, 47.035, 47.032, 47.030, 47.029, 47.028, 47.026, 47.022, 47.007, 47.002 |
| Voor OE nummer | 9686782580 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, GENUINE
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.