SsangYong Kyron onderdelen
5W-30, MB 226.52, Renault RN 17, Fiat 9.55535-S4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 226.52, Renault RN 17, Fiat 9.55535-S4, Renault RN 0720, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.51 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| ACEA specificaties | C4, C3 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Versnellingsbak zijde, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Ronde stekker
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, PREMIUM, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 149 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 149 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Sangshin, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 98,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 43,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Sangshin |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2255 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 150,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, 722,6, W5A 330, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | 722,6, W5A 330, W5A 380, W5A 580, W5A 900 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder olie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Set, 722,6, W5A 900
| Hoeveelheid | Set |
| Vrijgave door fabrikant (licentie) | 236.14 |
| Type versnellingsbak | 722,6, W5A 900, W5A 380, W5A 580, W5A 330 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor oliespoeling, Met afdichtring |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
722,6, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Met pakking, Met stekker
| Vervangen na [jaar] | 3 |
| Vervangen na [km] | 50000 |
| Type versnellingsbak | 722,6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
722,6, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Met pakking
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | 722,6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, met wateraftapplug, Metaal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Filter type | Met wateraftapplug |
| Diameter [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -51%
Filter insert
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 238 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 97 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M10 x 1.5-6H
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
- -51%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
- -50%
Kunststof
| Breedte [mm] | 31,5, 21,8 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aantal groeven | 6 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 21,5 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, rechts, Kunststof
| Motorsturing | Distributieketting |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Kunststof |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, Links
| Motorsturing | Distributieketting |
| Inbouwplaats | Links |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, 111 050 11 16
| Motorsturing | Distributieketting |
| Voor OE nummer | 111 050 11 16 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, 111 180 00 71
| Koppelingvoeringmateriaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 111 180 00 71 |
| Materiaal | Kunststof |
- -19%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 85 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.